AgroCalendar

Апр
22
Ср
Международная конференция «Black Sea Grain/Зерно Причерноморья»
Апр 22 @ 09:00 – Апр 23 @ 19:00

Международная конференция «Black Sea Grain/Зерно Причерноморья» — крупнейший зерновой форум и ежегодное место встречи мировых лидеров агробизнеса с 2004г.
Данная коммуникационная платформа предоставляет 2 дня эксклюзивной аналитики агро рынка от мировых экспертов, обсуждение глобальных макроэкономических и региональных тенденций, долгосрочные прогнозы на сырьевых рынках, а также эффективное общение и личные контакты с 700+ участниками из более 50 стран мира.
Находясь в самом сердце Черноморского региона, конференция «Black Sea Grain» ежегодно объединяет международных производителей и переработчиков зерновых и масличных культур, трейдеров, агрохолдинги, банки и инвестиционные фонды, логистические, брокерские, страховые, сюрвейерские и юридические компании, торговые биржи, представителей правительства и отраслевых ассоциаций.

Июн
12
Пт
Комбікормовий Форум 2020
Июн 12 @ 08:00 – 19:00
Комбікормовий Форум 2020 @ Міжнародний виставковий конгрес-центр Український дім | Київ | Украина

Головна мета Форуму — долучити до обговорення сьогоденних проблем та можливостей сталого розвитку комбікормової галузі представників влади, бізнесу (виробників та споживачів комбікормів, постачальників, логістів тощо), науки та посприяти впровадженню сучасних інновацій в галузь.

Форум включатиме:

  • Урочисте відкриття форуму
  • 3 потоки ( кормовиробництво , годівля , ветеринарія )
  • Урочисту церемонію нагорождення переможців конкурсу «Кормовиробник року»
  • Виступи цікавих спікерів, представників аграрного бізнесу з реальними кейсами ефективного ведення бізнесу
  • Експо виставку площею до 700 м2
    Основні теми, що плануються до обговорень на діалогових панелях:

1-а діалогова панель: Інновації та перспективи в кормовиробництві
Аналіз стану галузі кормовиробництва, інноваційного розвитку, визначення новітніх технологій і впровадження їх в роботу на підприємстві, оцінка перспектив на середньострокову перспективу.

2-а діалогова панель: Якість та ефективність в кормовиробництві
Якісні та безпечні комбікорми — це гарантія рентабельності будь-якої компанії в тваринництві, птахівництві та свинарстві. Витрати на корми в структурі собівартості кінцевої продукції в даних галузях складають від 65% до 75%. Від ефективності виробництва на комбікормових заводах напряму залежать економічні показники підприємств-споживачів.

Панель: Годівля
Годівля: нноваційні продукти та послуги для галузей птахівництва та свинарства

Панель: Ветеринарія
Ветеринарія: інноваційні продукти та послуги для галузей птахівництва та свинарства