AgroCalendar

Окт
15
Вс
AgroChemEx 2017
Окт 15 @ 09:00 – Окт 17 @ 17:00
AgroChemEx 2017 @ Shanghai World Expo Exhibition & Convention Center | Shanghai Shi | Китай

С 15 по 17 октября Международный агрохимический конференция и выставка индустрии пестицидов и агрохимических средств защиты AgroChemical Symposium and Exhibition или коротко AgroChemEx 2017 пройдет в Шанхае.

На национальной конференции высокого уровня ACE Conference и международных форумах, с участием известных отечественных и зарубежных профессионалов и лидеров отрасли, лиц принимающих решение, будут обсуждаться темы последних мировых научно-технических инноваций в области защиты растений, рыночные стратегии на глобальном агрохимическом рынке, тенденции, национальная политика и динамика развития китайского рынка пестицидов и агрохимикатов.

Фев
20
Вт
Фермерський ярмарок контрактів 2018
Фев 20 @ 10:00 – Фев 21 @ 18:00
Фермерський ярмарок контрактів 2018 @ КиївЕкспоПлаза | Київ | Kyiv city | Украина

Cучасний В2В-захід, де фермери з усіх куточків країни презентуватимуть власну нішеву продукцію, а також виробничі потужності для укладання контрактів на постачання до магазинів, закладів громадського харчування, переробних підприємств та матимуть можливість отримати додаткове фінансування для розвитку власного бізнесу.

Фермерський ярмарок контрактів відбудеться в рамках Форуму фермерських технологій та одночасно з виставками «Індустрія торгівлі», «Промисловий холод», «Сховища фруктів, овочів, ягід» і «Франчайзинг». Це дасть можливість фермерам не лише укласти контракти на постачання власної продукції, а й ознайомитись з усіма новинками у сфері зберігання та переробки як вирощеного врожаю, так і готової продукції.