AgroCalendar

Окт
30
Пн
AgroIT 2017
Окт 30 @ 10:00 – 18:00
AgroIT 2017 @ Crystal Conference | Київ | Украина

AgroIT 2017 — это конференция об ІТ-решения и инновации в аграрной сфере. Участниками конференции являются украинские аграрии и аграрные коммерческие компании (более 60% участников), провайдеры технологических решений (около 30% участников) и другие (10% участников — инвестиционные фонды, финансовые структуры, страховые компании, консалтинговые группы и многое другое).

Цель ежегодной конференции — познакомить аграриев с последними технологическими разработками, внедрение которых способствует более эффективному ведению агробизнеса.

Заказать билет на мероприятие можно по ссылке.

Ноя
14
Вт
Четвертий українсько-німецький форум харчових продуктів
Ноя 14 @ 09:30 – 18:30
Четвертий українсько-німецький форум харчових продуктів @ Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI | Київ | Kyiv city | Украина

Четвертий українсько-німецький форум харчових продуктів за участі проекту «Агроторгівля України», за підтримки Посольства Німеччини в Києві, Німецько-української промислово-торговельної палати та Торгово-промислової палати України.

У заході братимуть участь 40 виробників з Німеччини та України, які представлятимуть свою продукцію, представники бізнесу з усіх регіонів України, міжнародних організацій та проектів, що надають технічну допомогу Україні, посольств іноземних держав, спеціалізованих інституцій, що надають підтримку розвитку МСБ.

На заході у Києві будуть присутні керівники малого та середнього бізнесу Німеччини та України в агро- та екосфері для пошуку ділових партнерів, клієнтів, та встановлення ділових відносин. Центральним заходом є виставка-презентація з можливістю проведення ділових переговорів. 

Дек
6
Ср
Ведення агробізнесу в Україні
Дек 6 @ 09:00 – 17:00
Ведення агробізнесу в Україні @ Ramada Encore Kiev | Київ | Украина

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» проведе IХ Міжнародну конференцію «Ведення агробізнесу в Україні» — традиційно підсумковий захід, який визначає основні регуляторні зміни, тренди та перспективи для вітчизняного аграрного бізнесу.

Конференція «Ведення агробізнесу в Україні» — це подія, яка повністю орієнтована на розвиток та підвищення ефективності сільського господарства України, та щорічно збирає разом понад 300 керівників аграрних компаній, інвесторів, переробників, представників ресурсних компаній та урядовців з метою обговорити потреби у реформуванні агросектору та виявити перспективні напрямки виробництва і збуту продукції на майбутні періоди.

Серед тем для обговорення:
— Агробізнес 2018: час до зростання
— Умови ведення агробізнесу в Україні. Визначальні фактори та як на них впливати
— Інвестиції в зростання та масштабування бізнесу
— Sustainability: як працює на заході, як запрацює в Україні
— Нові експортні горизонти для України. Як забезпечити прорив?
— Агромаркетинг та PR. Глобальні тренди

Июн
19
Вт
5-й Международный Конгресс Дунайской Сои 2018
Июн 19 @ 09:00 – Июн 20 @ 17:00
5-й Международный Конгресс Дунайской Сои 2018 @ Швебиш-Халле | Schwäbisch Hall | Baden-Württemberg | Германия

Ассоциация Дунайская Соя организует 5-й Международный Конгресс Дунайской Сои «Европейский протеиновый переход: Устойчивое развитие, Региональность и соя Без-ГМО в Европе».

Конгресс посвящен проблемам и возможностям независимого и устойчивого протеинового обеспечения Европы, его экономическим, экологическим и социальным последствиям, а также важных деловых возможностей для фермеров, переработчиков и потребителей европейских продуктов и кормов из не-ГМО.

Участников ожидают международные эксперты и содержательные доклады о европейском протеиновый переходе. В дискуссиях и семинарах участники будут работать над стратегиями и конкретными мероприятиями, направленными на повышение устойчивого производства протеина и использования растительного белка. Открытый и широкий нетворкинг даст вам возможность встретиться с коллегами, с потенциальными клиентами и поставщиками в одном месте.

Спикеры:

  • Istvan Nagy, Министр аграрной политики Венгрии
  • Peter Hauk, Министр аграрной политики Ваден-Вюртемберга
  • Michaela Kaniber, Министр аграрной политики Баварии
  • Antonio Andrioli, вице-президент Южного Бразильского университета Fronteira Sul
  • Franz Fischler, бывший комиссар ЕС по вопросам сельского хозяйства
  • Birgit Wilhelm, WWF Німеччина
  • Sibyl Anwander, Swiss Federal Office for the Environment FOEN (Швейцарское Федеральное управление по охране окружающей среды)

Все подробности: http://www.donausoja.org/en/events/congress-2018/

Июн
27
Ср
ІАМО Форум-2018
Июн 27 @ 09:00 – Июн 29 @ 16:00
ІАМО Форум-2018 @ м. Галле  | Галле | Саксония-Анхальт | Германия

З 27 по 29 червня 2018 р. в місті Галле (Німеччина) за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», DLG e.V. та Німецького дослідницького товариства (DFG) відбудеться щорічна конференція Лейбніц Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (ІАМО) – так званий ІАМО Форум. Тема цьгорічного ІАМО Форуму – «Великомасштабне сільскогосподарське виробництво – для прибутку і суспільства?»

ІАМО Форум – це динамічний мікс між конференціями наукового та практичного спрямування, в якому беруть участь близько 150 представників міжнародної науки, політики та приватного сектора. Цьогоріч основні дискусії в рамках ІАМО Форуму точитимуться довкола факторів розвитку агрохолдингів, перспектив та викликів для їх діяльності, а також їх взаємодії із основними стейкхолдерами та суспільством. Географія учасників охоплює країни Центральної та Східної Європи, колишнього Радянського Союзу, Східної Азії, а також країни Латинської Америки, Європейського Союзу, Північної Америки та Австралії.