AgroCalendar

Дек
6
Ср
Ведення агробізнесу в Україні
Дек 6 @ 09:00 – 17:00
Ведення агробізнесу в Україні @ Ramada Encore Kiev | Київ | Украина

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» проведе IХ Міжнародну конференцію «Ведення агробізнесу в Україні» — традиційно підсумковий захід, який визначає основні регуляторні зміни, тренди та перспективи для вітчизняного аграрного бізнесу.

Конференція «Ведення агробізнесу в Україні» — це подія, яка повністю орієнтована на розвиток та підвищення ефективності сільського господарства України, та щорічно збирає разом понад 300 керівників аграрних компаній, інвесторів, переробників, представників ресурсних компаній та урядовців з метою обговорити потреби у реформуванні агросектору та виявити перспективні напрямки виробництва і збуту продукції на майбутні періоди.

Серед тем для обговорення:
— Агробізнес 2018: час до зростання
— Умови ведення агробізнесу в Україні. Визначальні фактори та як на них впливати
— Інвестиції в зростання та масштабування бізнесу
— Sustainability: як працює на заході, як запрацює в Україні
— Нові експортні горизонти для України. Як забезпечити прорив?
— Агромаркетинг та PR. Глобальні тренди

Июн
27
Ср
ІАМО Форум-2018
Июн 27 @ 09:00 – Июн 29 @ 16:00
ІАМО Форум-2018 @ м. Галле  | Галле | Саксония-Анхальт | Германия

З 27 по 29 червня 2018 р. в місті Галле (Німеччина) за підтримки Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», DLG e.V. та Німецького дослідницького товариства (DFG) відбудеться щорічна конференція Лейбніц Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (ІАМО) – так званий ІАМО Форум. Тема цьгорічного ІАМО Форуму – «Великомасштабне сільскогосподарське виробництво – для прибутку і суспільства?»

ІАМО Форум – це динамічний мікс між конференціями наукового та практичного спрямування, в якому беруть участь близько 150 представників міжнародної науки, політики та приватного сектора. Цьогоріч основні дискусії в рамках ІАМО Форуму точитимуться довкола факторів розвитку агрохолдингів, перспектив та викликів для їх діяльності, а також їх взаємодії із основними стейкхолдерами та суспільством. Географія учасників охоплює країни Центральної та Східної Європи, колишнього Радянського Союзу, Східної Азії, а також країни Латинської Америки, Європейського Союзу, Північної Америки та Австралії.

Мар
7
Чт
Smart Agro Businesses Forum 2.0
Мар 7 @ 10:00 – 16:00
Smart Agro Businesses Forum 2.0 @ UNIT.Сity | Київ | Украина

MART AGRO BUSINESS FORUM — профессиональная площадка для развития АПК, который объединит более 200 руководителей агрохолдингов, фермерских хозяйств, инвесторов, стартаперов и производителей технологий и поставщиков услуг.

SMART AGRO BUSINESS FORUM — это актуальные тренды мировых аграрных рынков и определение наиболее перспективных направлений развития агропромышленного производства с учетом реального состояния и возможностей агропромышленных предприятий различных форм организации и собственности.

Вас ждет:

9 докладчиков, 10 экспертов;
2 панельные дискуссии;
5 украинсиких и 4 иностранных кейсы.