AgroCalendar

Ноя
16
Чт
Команда и HR
Ноя 16 @ 09:00 – Ноя 19 @ 19:00
Команда и HR @ Киев

Образовательный проект «Высшая школа коммуникаций» проведет осенний 4-дневный интенсивный курс «Команда и HR».

28 топовых HR-директоров и руководителей расскажут, как создавали и как сейчас управляют своими командами в UNIT.City, Ernst and Young в Украине, 1+1 медиа, Vodafone Украина, Startup Ukraine, Citrus, Metro Cash & Carry и др, говорится в сообщении организаторов.

Программа разработана таким образом, чтобы показать HR-процессы с двух ракурсов: глазами специалиста по работе с персоналом и глазами владельца бизнеса или управленца.

Каждый из 4 дней курса будет посвящен новой теме. В первый день спикеры расскажут о трендах и стратегии, научат анализировать HR-процессы и использовать результаты аналитики.  Лекции второго дня будут посвящены рекрутменту и адаптации. В третий день речь пойдет об оценке, стимуляции сотрудников и внутренних коммуникациях.  Заключительный день будет посвящен тому, как обучать и развивать персонал, как из коллектива сделать команду победителей.

Июн
12
Пт
Комбікормовий Форум 2020
Июн 12 @ 08:00 – 19:00
Комбікормовий Форум 2020 @ Міжнародний виставковий конгрес-центр Український дім | Київ | Украина

Головна мета Форуму — долучити до обговорення сьогоденних проблем та можливостей сталого розвитку комбікормової галузі представників влади, бізнесу (виробників та споживачів комбікормів, постачальників, логістів тощо), науки та посприяти впровадженню сучасних інновацій в галузь.

Форум включатиме:

  • Урочисте відкриття форуму
  • 3 потоки ( кормовиробництво , годівля , ветеринарія )
  • Урочисту церемонію нагорождення переможців конкурсу «Кормовиробник року»
  • Виступи цікавих спікерів, представників аграрного бізнесу з реальними кейсами ефективного ведення бізнесу
  • Експо виставку площею до 700 м2
    Основні теми, що плануються до обговорень на діалогових панелях:

1-а діалогова панель: Інновації та перспективи в кормовиробництві
Аналіз стану галузі кормовиробництва, інноваційного розвитку, визначення новітніх технологій і впровадження їх в роботу на підприємстві, оцінка перспектив на середньострокову перспективу.

2-а діалогова панель: Якість та ефективність в кормовиробництві
Якісні та безпечні комбікорми — це гарантія рентабельності будь-якої компанії в тваринництві, птахівництві та свинарстві. Витрати на корми в структурі собівартості кінцевої продукції в даних галузях складають від 65% до 75%. Від ефективності виробництва на комбікормових заводах напряму залежать економічні показники підприємств-споживачів.

Панель: Годівля
Годівля: нноваційні продукти та послуги для галузей птахівництва та свинарства

Панель: Ветеринарія
Ветеринарія: інноваційні продукти та послуги для галузей птахівництва та свинарства