AgroCalendar

Мар
6
Ср
Речной Форум 2019
Мар 6 @ 09:00 – 18:00
Речной Форум 2019 @ Aloft Hotel (Merriott) | Київ | Украина
Форум будет состоять из трех дискуссионных панелей. В перерыве состоится награждение компаний, на чьих речных терминалах перевалили наибольшее количество грузов, а также тех, которые продемонстрировали наилучшую динамику роста.

Первая дискуссионная панель: Речная грузовая база

Участники панели поделятся собственным опытом работы трейдеров и перевозчиков с мелкими агрокомпаниями в «речных» районах. Текущая ситуация и перспективы доставки минеральных удобрений. Насколько могут вырасти перевозки продукции металлургов. Потенциальная грузовая база для украинских рек из Беларуси.

Вторая дискуссионная панель: Инфраструктура

Обзор площадок под строительство новых складов и элеваторов на реках. Какие подводные камни существуют при строительстве комплексов (получение сервитутов и т.д.). Какие свободные причалы на балансе Администрации речных портов, в каком они состоянии. Опыт организации перевалки зерновых с необорудованных площадок.

Третья дискуссионная панель: Флот и перевозчики

Какие компании работают на рынке речных грузовых перевозок и кто планирует такую деятельность. Где взять флот, какие существуют бюрократические препоны, что нужно изменить в законодательстве. Доступ судов под иностранным флагом, что делать со шлюзами. Вернутся ли каботажные перевозки на реках.

Фев
21
Пт
VIII Київський агрохімічний форум
Фев 21 весь день
VIII Київський агрохімічний форум @ Інститут екогігієни і токсикології ім.Л.І.Медведя | Київ | Украина

Тематика Агрохімічного форуму 2020 буде присвячена проблемам перспектив насіннєвого ринку в Україні, ефективності живлення і захисту рослин.

Програма конференції складається з наступних сесій:

І. ЗЗР — виклики ринку.

У складі сесії — доповіді і круглий стіл, присвячені напрямкам розвитку ринку в 2020 році і в стратегічній перспективі, змінам в процесі реєстрації агрохімікатів та основним проблемними зонам у галузі ЗЗР. Круглий стіл викликає учасників з провідних компаній щодо обговорення одного із критичних питань галузі.

ІІ. Насіння — акцент на якість!

Фахівці галузі у доповідях всебічно висвітлять реалії насінництва в Україні, розглядаючи проблеми якості, обробки, стандартизації тощо.

ІІІ. Майбутнє добрив: інновації чи лайфхаки?

Аналіз тенденцій на ринку спеціальних добрив і біостимуляторів, роль мезо- і мікроелементів, вірне їх використання у сільгоспвиробництві, нагальні потреби у комплексах елементів живлення.

Також будуть розглянуті питання, загальні для кожної галузі — насіння, ЗЗР, добрив, інокулянтів, біостимуляторів, пов’язані з логістикою, комерціалізацією, маркетингом, сучасними інструментами просування й дистрибуції.

Мар
5
Чт
Річковий Форум 2020: вантажі, перевізники, термінали
Мар 5 весь день
Річковий Форум 2020: вантажі, перевізники, термінали

«Річковий Форум» завдяки високому рівню учасників відразу став головним майданчиком галузі, де обговорюється реальний стан справ річкових перевезень, їх перспектива, проблеми та шляхи вирішення, укладаються контракти, знаходяться партнери тощо.

Форум традиційно матиме три дискусійні панелі.

Перша панель: «Річкова вантажна база. Що буде драйвером росту»

В панелі візьмуть участь агровиробники та трейдери, що розглядають річку як один з можливих напрямків відправки своїх вантажів, а також представники компаній, що доставляють річкою мінеральні добрива, пальне, продукцію ГМК.

Друга панель: «Інфраструктура. Проблемні точки інвестицій»

В рамках панелі на прикладі кількох реальних кейсів будуть розглянуті проблеми з якими компанії стикаються під час інвестування в річкову інфраструктуру. В панелі також візьмуть участь представники органів влади та найбільші приватні інвестори галузі.

Третя панель: «Флот і перевізники. Чим повеземо завтра»

Увага учасників панелі буде зосереджена на проблематиці трансшипменту, іноземного прапору, перспективах доставки вантажів річковими судами в морські порти. В панелі візьмуть участь оператори річкового флоту, морських портів, судноремонтних підприємств.

Під час форуму відбудеться традиційне нагородження компаній на чиїх річкових терміналах перевалили найбільші обсяги вантажу та продемонстрували найкращу динаміку росту.