AgroCalendar

Ноя
14
Вт
Четвертий українсько-німецький форум харчових продуктів
Ноя 14 @ 09:30 – 18:30
Четвертий українсько-німецький форум харчових продуктів @ Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI | Київ | Kyiv city | Украина

Четвертий українсько-німецький форум харчових продуктів за участі проекту «Агроторгівля України», за підтримки Посольства Німеччини в Києві, Німецько-української промислово-торговельної палати та Торгово-промислової палати України.

У заході братимуть участь 40 виробників з Німеччини та України, які представлятимуть свою продукцію, представники бізнесу з усіх регіонів України, міжнародних організацій та проектів, що надають технічну допомогу Україні, посольств іноземних держав, спеціалізованих інституцій, що надають підтримку розвитку МСБ.

На заході у Києві будуть присутні керівники малого та середнього бізнесу Німеччини та України в агро- та екосфері для пошуку ділових партнерів, клієнтів, та встановлення ділових відносин. Центральним заходом є виставка-презентація з можливістю проведення ділових переговорів. 

Мар
7
Чт
Smart Agro Businesses Forum 2.0
Мар 7 @ 10:00 – 16:00
Smart Agro Businesses Forum 2.0 @ UNIT.Сity | Київ | Украина

MART AGRO BUSINESS FORUM — профессиональная площадка для развития АПК, который объединит более 200 руководителей агрохолдингов, фермерских хозяйств, инвесторов, стартаперов и производителей технологий и поставщиков услуг.

SMART AGRO BUSINESS FORUM — это актуальные тренды мировых аграрных рынков и определение наиболее перспективных направлений развития агропромышленного производства с учетом реального состояния и возможностей агропромышленных предприятий различных форм организации и собственности.

Вас ждет:

9 докладчиков, 10 экспертов;
2 панельные дискуссии;
5 украинсиких и 4 иностранных кейсы.