AgroCalendar

Май
7
Чт
Agritechnica Asia 2020
Май 7 @ 10:00 – Май 9 @ 18:00
Agritechnica Asia 2020 @ Bangkok International Trade & Exhibition Centre (BITEC) | Krung Thep Maha Nakhon | Таиланд

Agritechnica Asia — це перший spin-off найбільшої у світі торгової виставки сільськогосподарських машин AGRITECHNICA в Ганновері.

Хоча основну увагу в Європі приділяють інноваційним рішенням для вирощування зернових та кукурудзи, AGRITECHNICA ASIA далі розширює виставкову програму, у напрямку технологій для вирощування рису, маніоки та цукрової тростини. Захід одразу став центральним форумом для експертів сільськогосподарської техніки в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Май
20
Ср
Міжнародна конференція «Зерно. Переробка. Прибуток»
Май 20 @ 09:00 – 18:00

Зареєструватися на подію можна тут

Май
22
Пт
V Форум «Аграрна логістика 2020»
Май 22 весь день

Головна мета Форуму долучити до обговорення сьогоднішніх проблем логістики, можливостей використання нових та перспективних напрямків перевезення аграрної продукції, представників влади, бізнесу (експортерів, виробників, трейдерів, логістів представників терміналів, елеваторів, портів) та посприяти встановленню нових ділових контактів.

Форум включатиме:

 • 2 панелі, 4 круглі столи з лідерами думок, експертами галузі, логістичними компаніями, трейдерами, експортерами, виробниками.
 • Виступи спікерів, представників аграрного бізнесу з реальними кейсами ефективної логістики.
 • Прес-конференцію. 

  «Аграрна логістика. Поточні проблеми. Шляхи вирішення»

  Запрошено представників: влади, експертів галузі, виробників продукції та переробників, великого бізнесу, логістичні та експедиторські компанії, постачальників і будівельників елеваторних потужностей, експертного середовища.

  «Аграрна логістика. Короткострокові тренди»

  Запрошено: аналітиків, перевізників, логістів, виробників аграрної продукції, експортерів, представники портів, терміналів.

Май
27
Ср
AgroExpo Uzbekistan / Agrotech Expo
Май 27 @ 11:00 – Май 29 @ 17:00
AgroExpo Uzbekistan / Agrotech Expo @ Uzexpocentre | Тошкент | Узбекистан

Agroexpo Uzbekistan/Agrotech Expo — одна з провідних виставок в Узбекистані.

Основні теми — сільськогосподарська техніка, трактори, тваринництво, переробка фруктів та овочів, упаковка та маркування, переробка молока та м’яса, хлібобулочна та кондитерська продукція, охолодження та зберігання, переробка та зберігання зерна, теплиці, обладнання та постачання. Це чудова платформа для зарубіжних виробників для контактів з замовниками з Узбекистану.

У 2019 році офіційний німецький павільйон вперше був організований Федеральним міністерством продовольства та сільського господарства.

Июн
3
Ср
International Field Days Turkey 2020
Июн 3 @ 09:00 – Июн 6 @ 18:00
International Field Days Turkey 2020 @ Текирдаг | Текирдаг | Турция

International Field Days Turkey стане важливою подією для фермерів та інших сільськогосподарських експертів.

Сучасні сорти рослин, нові засоби виробництва, поліпшені методи культивації, жива демонстрація сільськогосподарської техніки, а також новітні результати досліджень — все це зробить виставку унікальною подією.

AgroTech Ethiopia 2020
Июн 3 @ 11:00 – Июн 5 @ 16:00
AgroTech Ethiopia 2020 @ Millennium Hall | Addis Ababa | Oromia | Эфиопия

Головні теми виставки: сільськогосподарські техніка та обладнання, трактори, насіння, тваринництво, садівництво та овочівництво, тепличні технології.

Цільові групи відвідувачів складаються з малих та великих фермерів регіону.

Июн
4
Чт
AgriPlanta RomAgroTec
Июн 4 @ 09:00 – Июн 7 @ 18:00
AgriPlanta RomAgroTec @ Фундуля | Кэлэраши | Румыния

«Все від посіву до врожаю» — девіз AgriPlanta — виставки з демо-полями, демонстраціями машин, форумами експертів. Захід буде присвячений механізації рослинництва, насінництва, захисту рослин та внесенню добрив.

На AgriPlanta будуть представлені новітні сільськогосподарські машини та обладнання, зрошувальні системи, тепличні технології, силосування тощо, а також сучасні методи виробництва.

Головною подією для багатьох відвідувачів є практичні та коментовані демонстрації сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, сівби та захисту сільськогосподарських культур.

Июн
12
Пт
Комбікормовий Форум 2020
Июн 12 @ 08:00 – 19:00
Комбікормовий Форум 2020 @ Міжнародний виставковий конгрес-центр Український дім | Київ | Украина

Головна мета Форуму — долучити до обговорення сьогоденних проблем та можливостей сталого розвитку комбікормової галузі представників влади, бізнесу (виробників та споживачів комбікормів, постачальників, логістів тощо), науки та посприяти впровадженню сучасних інновацій в галузь.

Форум включатиме:

 • Урочисте відкриття форуму
 • 3 потоки ( кормовиробництво , годівля , ветеринарія )
 • Урочисту церемонію нагорождення переможців конкурсу «Кормовиробник року»
 • Виступи цікавих спікерів, представників аграрного бізнесу з реальними кейсами ефективного ведення бізнесу
 • Експо виставку площею до 700 м2
  Основні теми, що плануються до обговорень на діалогових панелях:

1-а діалогова панель: Інновації та перспективи в кормовиробництві
Аналіз стану галузі кормовиробництва, інноваційного розвитку, визначення новітніх технологій і впровадження їх в роботу на підприємстві, оцінка перспектив на середньострокову перспективу.

2-а діалогова панель: Якість та ефективність в кормовиробництві
Якісні та безпечні комбікорми — це гарантія рентабельності будь-якої компанії в тваринництві, птахівництві та свинарстві. Витрати на корми в структурі собівартості кінцевої продукції в даних галузях складають від 65% до 75%. Від ефективності виробництва на комбікормових заводах напряму залежать економічні показники підприємств-споживачів.

Панель: Годівля
Годівля: нноваційні продукти та послуги для галузей птахівництва та свинарства

Панель: Ветеринарія
Ветеринарія: інноваційні продукти та послуги для галузей птахівництва та свинарства

Июн
15
Пн
IFAMA 2020
Июн 15 @ 08:00 – Июн 18 @ 17:00
IFAMA 2020 @ nternational Conference Centre De Doelen | Rotterdam | Zuid-Holland | Нидерланды

IFAMA 2020 має на меті об’єднати виробників агропродовольчих товарів, відомих науковців, молодих талантів та інших зацікавлених сторін для вирішення завтрашнього сталого агропродовольчого бізнесу з виробництва «Їжі для майбутнього».

Июн
16
Вт
DLG-Feldtage
Июн 16 @ 09:00 – Июн 18 @ 18:00
DLG-Feldtage @ Gut Brockhof in Erwitte | Erwitte | Nordrhein-Westfalen | Германия

DLG-Feldtage — унікальна відкрита виставка, яка проходила в різних місцях Німеччини з 1988. Організовується в червні кожних два роки і є місцем зустрічі з експертами з рослинництва з усього світу.

Захід привертає увагу понад 350 експонентів з різних галузей, починаючи від виробництва сільськогосподарських культур, селекції та захисту рослин до виробництва добрив та сільськогосподарської техніки, а також консультаційних та інших послуг.

На відкритому майданчику в 45 га до уваги відвідувачів представлені широкий асортимент агротехнологій, демонстрації техніки та дослідні поля. Відкритий майданчик 45-га зарезервовано для живих, практичних демонстрацій останніх інновацій.

Основним завданням всіх DLG-Feldage є надання слухачам практичного досвіду.

Июн
19
Пт
Органічний бізнес 2020: де прибуток для фермера
Июн 19 @ 09:00 – Июн 20 @ 17:00
Органічний бізнес 2020: де прибуток для фермера @ Gagarinn Hotel | Одеса | Одеська область | Украина

Головні теми конференції:

 1. Перспективи  виробництва органічних овочів, зелені та плодів як бізнесу.
 2. Кейси виробників органічних овочів і  плодів.
 3. Аналіз бізнес-моделей та збуту органічних овочів, зелені, фруктів та ягід в Україні та за кордоном.
 4. Маркетинг та просування  органічної продукції від українських фермерів  на внутрішньому та зовнішньому ринках.
 5. Нові тенденції та аналіз агротехнологій  від провідних агротехнологів та агрономів практиків.

Конференція триватиме 2 дні:
1-ий день – пленарні виступи в рамках 3 ключових блоків (Ситуація на ринку. Тренди, статистика; Агроконсультанти; Виробники – практики).
2-ий день – виїзд на органічне господарство.

Організатори: Інформаційне агенство «Інфоіндустрія» та Organic Business School у партнерстві з Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

Июн
24
Ср
IAMO Forum 2020
Июн 24 @ 09:00 – Июн 26 @ 17:00
IAMO Forum 2020 @ Leibniz Institute of Agricultural Development in Transition Economies | Галле | Саксония-Анхальт | Германия

Цифрові інновації розглядають як головний рушій, що сприятиме зростанню продовольчої економіки в майбутньому не тільки в ЄС, а й у всій Євразії.

Очікується, що використання цифрових технологій кардинально змінить умови розвитку та моделі поведінки провідних гравців агроринку.

Саме тому Форум IAMO 2020 проводить діалог між науковцями та зацікавленими сторонами бізнесу, політиками та суспільством для обговорення економічних, соціальних, екологічних та інституційних аспектів цифрової трансформації ланцюгів харчових цінностей.

Июн
26
Пт
Семінар по часниківництву
Июн 26 весь день

Захід присвячений часниківництву та всім процесам, що пов’язані з цим продуктом. Правильний посадковий матеріал, правильне зберігання, та звісно ринки збуту часнику.

Мета заходу- сформувати позитивний імідж українського часнику.

Місія заходу- почати переконувати українців в споживанні українського часнику, тому це дасть змогу збільшити продажі на самому внутрішньому ринку.

Июл
10
Пт
GRAIN UKRAINE 2020
Июл 10 @ 09:00 – 18:00

Зерновая конференция Grain Ukraine. Limited Edition состоится под девизом Born to Grain 10 июля в Одессе в однодневном формате с лимитированным количеством гостей и с соблюдением всех предписаний МОЗ.

Организаторы мероприятия сообщают, что в рамках официальной программы Grain Ukraine 2020 пройдут четыре панельные дискуссии.

Июл
14
Вт
Ефективне залучення позаштатних працівників для зниження витрат на персонал
Июл 14 @ 15:00 – 16:30

Ринок праці змінюється – змінюються і процеси найму співробітників. Все частіше компанії обирають співпрацю з позаштатними працівниками та фрілансерами на тимчасові проекти або ж сезонні роботи. Разом з цим розвиваються технології, покликані спрощувати взаємодію між роботодавцем та співробітником.

На вебінар «Ефективне залучення позаштатних працівників для зниження витрат на персонал» запрошуються керівники з управління персоналом, HR, керівники та менеджери закупівель (CPO), CIO, фінансові директори, головні бухгалтери, власники бізнесу, спеціалісти з найму персоналу та менеджери з адміністративної діяльності.

Реєструйтеся за посиланням —https://bit.ly/2BDYyQo