AgroCalendar

Фев
5
Ср
Силос-Саміт 2020
Фев 5 @ 13:00 – Фев 6 @ 14:00
Силос-Саміт 2020 @ Готель «Русь», один з «Прем’єр Готелів» | Київ | Украина

Рік, що минає, ознаменувався продовженням і посиленням тренду до покращення менеджменту та економічної ефективності в скотарстві. Одним із рушіїв продовження позитивних змін культури кормовиробництва для багатьох учасників ринку послугував перший Силос-Саміт 2019.

Формат заходу вдало поєднав у собі не лише доповіді відомих експертів, а й системний аналіз існуючих процесів від вирощування до використання кормів. Дружня атмосфера сприяла конструктивному спілкуванню, палким дискусіям навколо питань ефективності кормозаготівлі та економіки годівлі. Родзинкою заходу було органолептичне порівняння зразків, які привезли з собою учасники саміту.

Силос-Саміт 2020 обіцяє бути ще більш наповненим практичними та успішними кейсами від господарств, різними економічними порівняннями та оцінками, аналізом минулого сезону заготівлі та цікавими новинками. Органолептичне порівняння пройде ще цікавіше за рахунок збільшення кількості зразків та поглиблення деталізації. Це буде справжнім підтвердженням якості кормів та об’єктивності лабораторних досліджень.