AgroCalendar

Июн 3 @ 09:00 – Июн 6 @ 18:00
International Field Days Turkey стане важливою подією для фермерів та інших сільськогосподарських експертів. Сучасні сорти рослин, нові засоби виробництва, поліпшені методи культивації, жива демонстрація сільськогосподарської техніки, а також новітні результати досліджень — все це зробить … Continue reading "International Field Days Turkey 2020"
Июн 3 @ 11:00 – Июн 5 @ 16:00 Millennium Hall
Головні теми виставки: сільськогосподарські техніка та обладнання, трактори, насіння, тваринництво, садівництво та овочівництво, тепличні технології. Цільові групи відвідувачів складаються з малих та великих фермерів регіону.
Июн 4 @ 09:00 – Июн 7 @ 18:00
«Все від посіву до врожаю» — девіз AgriPlanta — виставки з демо-полями, демонстраціями машин, форумами експертів. Захід буде присвячений механізації рослинництва, насінництва, захисту рослин та внесенню добрив. На AgriPlanta будуть представлені новітні сільськогосподарські машини та … Continue reading "AgriPlanta RomAgroTec"
Июн 10 @ 09:00 – Июн 13 @ 19:00 Міжнародний Виставковий Центр
Головна мета виставки та форуму створити унікальну платформу продемонструвати товари українського виробника та можливість виходу на нові ринки та перспективні напрямки трейдингу,  налагодити співробітництво з арабськими діловими кругами,  долучити до обговорення сьогоднішніх проблем експорту представників … Continue reading "Виставка AUABI 2020 UKRAINIAN-ARAB EXPO»."
Июн 12 @ 08:00 – 19:00 Міжнародний виставковий конгрес-центр Український дім
Головна мета Форуму — долучити до обговорення сьогоденних проблем та можливостей сталого розвитку комбікормової галузі представників влади, бізнесу (виробників та споживачів комбікормів, постачальників, логістів тощо), науки та посприяти впровадженню сучасних інновацій в галузь. Форум включатиме: … Continue reading "Комбікормовий Форум 2020"
Июн 15 @ 08:00 – Июн 18 @ 17:00 nternational Conference Centre De Doelen
IFAMA 2020 має на меті об’єднати виробників агропродовольчих товарів, відомих науковців, молодих талантів та інших зацікавлених сторін для вирішення завтрашнього сталого агропродовольчого бізнесу з виробництва «Їжі для майбутнього».
Июн 16 @ 09:00 – Июн 18 @ 18:00 Gut Brockhof in Erwitte
DLG-Feldtage — унікальна відкрита виставка, яка проходила в різних місцях Німеччини з 1988. Організовується в червні кожних два роки і є місцем зустрічі з експертами з рослинництва з усього світу. Захід привертає увагу понад 350 експонентів з … Continue reading "DLG-Feldtage"
Июн 19 @ 09:00 – Июн 20 @ 17:00 Gagarinn Hotel
Головні теми конференції: Перспективи  виробництва органічних овочів, зелені та плодів як бізнесу. Кейси виробників органічних овочів і  плодів. Аналіз бізнес-моделей та збуту органічних овочів, зелені, фруктів та ягід в Україні та за кордоном. Маркетинг та … Continue reading "Органічний бізнес 2020: де прибуток для фермера"
Июн 24 @ 09:00 – Июн 26 @ 17:00 Leibniz Institute of Agricultural Development in Transition Economies
Цифрові інновації розглядають як головний рушій, що сприятиме зростанню продовольчої економіки в майбутньому не тільки в ЄС, а й у всій Євразії. Очікується, що використання цифрових технологій кардинально змінить умови розвитку та моделі поведінки провідних … Continue reading "IAMO Forum 2020"
Июл 30 @ 09:00 – Июл 31 @ 18:00
Картопляна індустрія Росії вперше зустрінеться в центрі виробництва картоплі — в Брянській області. Спеціально підготовлена технічна програма, дозволить виробникам картоплі знайти шляхи вирішення проблем і зробити їх роботу більш конкурентоспроможною. Potato Days Russia збирається використати … Continue reading "Potato Days Russia"
Авг 13 @ 10:00 – Авг 15 @ 19:00
Дні картоплі в Туреччині є єдиною спеціалізованою виставкою виробництва картоплі в Туреччині. Вдруге пройде 13-15 серпня 2020 року в Karaevli TEKIRDAG — Туреччина. Виставка представить провідні компанії з насіння, добрив, захисту рослин, техніки, обладнання тощо, … Continue reading "Potato Days Turkey"
Сен 2 @ 10:00 – Сен 5 @ 18:00
Tarim ve Teknoloji Gunleri — це щорічна подія для виробників сільськогосподарської техніки, технологій і рослинництва. Експоненти презентують свої новинки та інновації на демо-ділянках, демонстраційному майданчику та в кампусі. Виставка пропонує своїм відвідувачам живі демонстрації, обмін ноу-хау з експертами, консультантами.
Сен 4 @ 09:00 – Сен 6 @ 18:00 Mahatma Mandir
AgriAsia є однією із провідних міжнародних сільськогосподарських заходів, де демонструються міжнародні технології сільського господарства в Індії. Більше 250 компаній з Індії та закордону вже взяли участь у цьому заході.
Сен 4 @ 09:00 – Сен 6 @ 18:00
Dairy Livestock Poultry Expo — Agrofarm India — важлива платформа для тваринництва та сільськогосподарських технологій в Індії. Захід організовують DLG — Німецьке сільськогосподарське товариство та індійський організатор виставки Radeecal Communications.
Сен 7 @ 09:00 – Сен 9 @ 18:00 Qingdao International Convention & Exhibition Center
EuroTier відома як провідна світова виставка тваринництва. Це  міжнародний бренд, який служить глобальною платформою для інновацій у світі тваринництва та джерелом інформації та знань щодо розведення усіх видів тварин. З метою розвитку глобальної спільноти, що дозволяє кращий … Continue reading "EuroTier China"
Сен 17 весь день
Ефективне управління агрокомпаніями (LFM) — це єдина бізнес-конференція в Європі, що повністю покриває всі аспекти управління аграрним бізнесом. Ця подія — обов’язкова для всіх, хто хоче одночасно дізнатися про інновації в управління агрокомпаніями, технології від кращих … Continue reading "Large Farm Management 2020"
Окт 21 @ 09:00 – Окт 23 @ 18:00
У KazAgro/KazFarm 2019 взяли участь 328 міжнародних компаній, які представили новітні сільськогосподарські машини та обладнання, сільське господарство та тваринництво, а також технології переробки продуктів харчування для майже 10 тисяч відвідувачів. Учасниками були компанії з більш … Continue reading "KazAgro/KazFarm"
Окт 26 @ 09:00 – Окт 29 @ 16:00 Міжнародний виставковий центр
На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.
Окт 30 @ 09:00 – Ноя 1 @ 18:00
CIAME є найбільшою в Азії виставкою сільськогосподарської техніки. Виставка є щорічним місцем зустрічей для дилерів, виробників та імпортерів сільськогосподарської техніки, що забезпечує ідеальну бізнес-платформу. 90% усіх ділових угод на сільськогосподарську техніку в Китаї щорічно укладаються … Continue reading "CIAME"
Ноя 17 @ 09:00 – Ноя 20 @ 18:00 Deutsche Messe Hannover
EnergyDecentral — провідна міжнародна виставка енерготехнологій, поновлюваних видів енергії, включаючи виробництво, розподіл, перетворення, передачу електроенергії, обладнання для електростанцій і енергетичного господарства.
Ноя 17 @ 09:00 – Ноя 20 @ 18:00 Deutsche Messe Hannover
Ярмарок EuroTier є однією з найбільш інформативних виставок для професійного тваринництва. Це шоу з широким спектром відповідей на популярні запитання в сфері сучасного тваринництва.
Ноя 17 @ 09:00 – Ноя 19 @ 17:00 InterContinental Geneva Geneva
Global Grain Geneva — це щорічна зустріч, яка присвячена торгівлі зерновими та олійними культурами. Вже понад 14 років, конференція щороку збирає мережу з більш ніж 2000 однодумців зі всього світу. Висококваліфіковані доповідачі надають експертні знання … Continue reading "Global Grain Geneva 2020"
Мар 29 @ 09:00 – Мар 31 @ 18:00 Abu Dhabi National Exhibition Centre
EuroTier відома як провідна світова виставка тваринництва. Це  міжнародний бренд, який служить глобальною платформою для інновацій у світі тваринництва та джерелом інформації та знань щодо розведення усіх видів тварин. З метою розвитку глобальної спільноти, що дозволяє кращий … Continue reading "EuroTier Middle East"
Ноя 14 @ 09:00 – Ноя 20 @ 18:00 Deutsche Messe Hannover
AGRITECHNICA — провідна світова виставка сільськогосподарської техніки. Експоненти з усього світу представляють нові технології агробізнесу в 23 павільйонах найбільшому виставковому центрі світу. АGRITECHNICA пропонує широку міжнародну технічну програму з спеціальними форумами та конференціями, що стосуються усіх аспектів управління технологією … Continue reading "AGRITECHNICA"